loader

Festiwale na lato – poznaj najważniejsze imprezy 2020

Polacy uwielbiają festiwale – wielkie imprezy muzyczne zrzeszają młodych i starszych, miłośników rocka i wielbicieli muzyki popularnej, tych, co poszukują muzycznej uczty i tych, którzy chcą się jedynie dobrze bawić. Niezależnie od tego, na jakie wrażenia liczysz, z pewnością znajdziesz dla siebie wydarzenia – zobacz, jakie festiwale czekają nas latem!

Wyjątkowy czas festiwali – najważniejsze wydarzenia upalnego czerwca

Już od początku czerwca możesz liczyć na festiwalowe szaleństwo – rozpoczyna je Impact Festival odbywający się w łódzkiej Atlas Arenie 2 czerwca 2020. Wydarzenie to przyciąga przede wszystkim miłośników mocnego brzmienia – i nic dziwnego. Na dwóch scenach w tym roku można spotkać rockowe gwiazdy, takie jak Korn, Bring Me The Horizon, Of Mice & Men, Skillet, Royal Republic czy The Last Internationale.

Zaraz potem, bo już 5 czerwca, będzie miał miejsce jeden z najważniejszych polskich festiwali – Orange Warsaw Festival. Póki co poznaliśmy tylko niektóre z gwiazd, które będą nam umilać czas, ale już teraz wiemy, że będzie to prawdziwa muzyczna uczta – potwierdzono występy takich wykonawców, jak Camila Cabello i Tyler, The Creator, 5 Seconds of Summer oraz BROCKHAMPTON.

Charlotta Rock Festival to nowe wydarzenie, ale już teraz cieszące się ogromną popularnością. Dolina Charlotty od dawna jest znane jako miejsce spotkań kultowych rockowych zespołów, a festiwal jest spójną kontynuacją tej tradycji. Już 13 czerwca amfiteatr rozbrzmi utworami polskich legend – Kultu, Marii Peszek, Organka i Sosnowskiego.

Więcej festiwali znajdziesz tutaj: https://muno.pl/imprezy/.

Festiwale na lipiec – co wybrać?

Na Opener Festival czeka nie tylko cała Polska, ale i sąsiadujące z nami europejskie państwa. Wydarzenie to od lat gromadzi bowiem największe gwiazdy muzyki popularnej i nie inaczej będzie w tym roku. Już od 1 lipca można cieszyć się dźwiękami popularnych wykonawców – Taylor Swift, The Killers, The Cure, The Chemical Brothers to tylko kilka propozycji największego festiwalu w Gdyni.

Nie można zapomnieć także o prawdziwej polskiej klasyce, jakim jest Jarocin Festiwal, którego tradycja sięga aż do 1984 roku! W tej edycji wystąpią Kasia Kowalska, Armia, Apteka, Robert Cichy z zespołem i węgierski zespół OMEGA, a to tylko mały procent zapowiedzianych gwiazd.

Sierpień w rytmach festiwalu

Przełom lipca i sierpnia od lat stoi pod znakiem festiwalu Pol’and’Rock, znanego dawniej pod nazwą Woodstock. Rokrocznie wydarzenie przyciąga gwiazdy z całego świata, ale prawdziwą siłą tego miejsca jest niepowtarzalna atmosfera miłości, pokoju i wolności. Jurek Owsiak wraz z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy to organizatorzy, którzy zawsze dbają o doskonałe bezpieczeństwo uczestników zabawy, wyznaczając do tego doskonale wyszkolony Pokojowy Patrol. Kto zagra w tym roku? Tego powinniśmy dowiedzieć się już niedługo, ale na pewno możemy liczyć na znakomitości scen muzycznych z Polski i nie tylko!

Artykuł sponsorowany

foto
Autor:Redakcja

Zobacz

Tamara Erickson badała pracę i odkryła, że istnieje sześć ogólnych kategorii pracy. Każda kategoria składa się z różnych typów pracowników, którym zależy na różnych aspektach relacji pomiędzy pracodawcą a pracownikiem. Najlepszym sposobem na zaangażowanie tych zróżnicowanych pracowników jest zaprojektowanie procesu zatrudniania w oparciu o te sześć kategorii. Celem tego...

​ Hip Hop, to muzyka którą kochasz i jesteś jej zagorzałym fanem? Czy wiesz, gdzie odbywają się najlepsze koncerty? Jeśli nie to zobacz nasze propozycje. Tym razem miasto Kraków zaskoczy nas wszystkich swoim repertuarem. Luty rozpieszcza propozycjami hip hop-owymi, nie przegap żadnej z nich! MHHF – bardzo miejski festiwal Rozszyfrujmy ten tajemniczy skrót, otóż jest...

​ Czy Twoje postanowienie noworoczne na 2019 rok brzmiało „nie pominąć żadnej imprezy, której mogę potem żałować”? Nawet jeśli nie, to końcówka roku to idealny czas, by dobrze podsumować mijające 12 miesięcy i nabrać energii na kolejny rok. Bez trudu pomoże Ci w tym przygotowany przez nas rozkład imprezowy na cały grudzień. Sopot, Opole, a może Poznań? W...