loader

Hip-hop w Krakowie – zobacz nasze propozycje koncertów i festiwali

Hip Hop, to muzyka którą kochasz i jesteś jej zagorzałym fanem? Czy wiesz, gdzie odbywają się najlepsze koncerty? Jeśli nie to zobacz nasze propozycje. Tym razem miasto Kraków zaskoczy nas wszystkich swoim repertuarem. Luty rozpieszcza propozycjami hip hop-owymi, nie przegap żadnej z nich!

MHHF – bardzo miejski festiwal

Rozszyfrujmy ten tajemniczy skrót, otóż jest to Miejski Hip Hop Festiwal, który odbędzie się jak już wcześniej był mowa w Krakowie. Jest to kontynuacja festiwalu Hip Hop Giżycko. Tym razem miasto Kraka zaprasza doskonale znanych muzyków, bez których trudno byłoby sobie wyobrazić takie wydarzenie, będą to Żabson, Białas, Opał, Young Igi, Rizi Beizeti, Re To, White 2115, Karian. Jeśli okaże się, że zabawa była niezła i poczujesz niedosyt, możesz śmiało wybrać się na kolejne koncerty, które odbędą się 15 marca w Olsztynie, 18 kwietnia w Warszawie, oraz 8 sierpnia w Koszalinie. A tymczasem rezerwuj, jak najszybciej bilet na 15 lutego i przybywaj do Krakowa, Hala Wisły, Władysława Reymonta 22. Takie wydarzenie w Krakowie – nie przegap.

Pouya (US) Kraków – prosto z Florydy

21.02w Krakowie będziemy mieli ogromny zaszczyt ugościć po raz kolejny w Polsce Kevina Pouya. Z gorącej Florydy przyleci do nas po to, by zagrać dwa koncerty, bezpośrednio dzień po dniu. Pierwszy z nich, o którym właśnie mowa odbędzie się w Krakowie, natomiast drugi zaraz następnego dnia w Warszawie. Raper mimo młodego wieku, ma już na swoim koncie kilka sukcesów. Jako osiemnastolatek w roku 2012 wydał mixtape „ Fuck it” i dzięki temu został Underground Underdog, zaś w 2016 wydał pierwszy studyjny album z najbardziej znanym i kojarzonym z nim singlem „41”. Ciekawostką może okazać się fakt, że Kevin jest pół Irańczykiem i pół Kubańczykiem. Nie zawsze występuje solo, prowadził współpracę z Suicideboys, Ghostemane, Fat Nick oraz Germ i Shakewell. Jak widzicie artysta nie próżnuje, dlatego musimy go przyjąć gorąco i licznie. Z wcześniejszego doświadczenia muzyk wie, że na publiczność w Polsce można zawsze liczyć. Pamiętaj, by 21.02 być tutaj w Klubie Studio przy ul. Witolda Budryka 4.

Hip Hop Festiwal Kraków

22.02.20Klub Studio zaprasza na wyjątkowe wydarzenie, wieczór wypełniony w całości muzyką Hip HOP. Jeśli ten gatunek muzyczny nie jest Ci obojętny, nie ma innego wyjścia musisz tu być. Muzycy jak zwykle dają z siebie wszystko. Kto choć raz był na takim festiwalu, na pewno chętnie tu wróci. Przed wami wystąpią wspaniali raperzy, tak więc zaczynajmy, Paluch, Mr. Kękę, Tymek, Gedziula, Wac Toja, Joda, Harm Franklin, Trill Pem. Repertuar tych muzyków jest naprawdę bardzo bogaty, śledząc ich poczynania chociażby na YouTube, można śmiało stwierdzić, że są już na bardzo wysokim poziomie.

Jesteś zagorzałym fanem hip hopu? Nie zmarnuj tej szansy bo Kraków zaprasza wszystkich na te niesamowite energetyczne koncerty. Weź w nich udział także i Ty. Nie czekaj dłużej, zamów bilety.

Artykuł sponsorowany

foto
Autor:Redakcja

Zobacz

Tamara Erickson badała pracę i odkryła, że istnieje sześć ogólnych kategorii pracy. Każda kategoria składa się z różnych typów pracowników, którym zależy na różnych aspektach relacji pomiędzy pracodawcą a pracownikiem. Najlepszym sposobem na zaangażowanie tych zróżnicowanych pracowników jest zaprojektowanie procesu zatrudniania w oparciu o te sześć kategorii. Celem tego...

Polacy uwielbiają festiwale – wielkie imprezy muzyczne zrzeszają młodych i starszych, miłośników rocka i wielbicieli muzyki popularnej, tych, co poszukują muzycznej uczty i tych, którzy chcą się jedynie dobrze bawić. Niezależnie od tego, na jakie wrażenia liczysz, z pewnością znajdziesz dla siebie wydarzenia – zobacz, jakie festiwale czekają nas latem!...

​ Czy Twoje postanowienie noworoczne na 2019 rok brzmiało „nie pominąć żadnej imprezy, której mogę potem żałować”? Nawet jeśli nie, to końcówka roku to idealny czas, by dobrze podsumować mijające 12 miesięcy i nabrać energii na kolejny rok. Bez trudu pomoże Ci w tym przygotowany przez nas rozkład imprezowy na cały grudzień. Sopot, Opole, a może Poznań? W...