loader

Pomysł na prezent – co kupić wielbicielom zdrowego stylu życia?

Święta tuż, tuż… Czas pomyśleć o upominkach, którymi wkrótce obdarujemy najbliższych. Co jednak podarować osobie, dla której głównym priorytetem na liście noworocznych postanowień jest zmiana stylu życia na zdrowszy? Marka Mio przygotowała atrakcyjną promocję na idealny prezent dla prawdziwego fit-maniaka!

Jeśli chcesz, aby upominek od ciebie pomógł w realizacji zamierzonych celów, doskonałym wyborem może okazać się monitor aktywności MiVia Essential 350. Ta naręczna opaska to idealna propozycja dla każdego, kto chce prowadzić zdrowy i zbalansowany tryb życia, ale też czasami potrzebuje dodatkowej motywacji lub chwili oddechu, by zregenerować organizm.

Idealną okazją do nabycia wymarzonego prezentu, będzie atrakcyjna promocja przygotowana przez Mio. Każdy, kto zdecyduje się na zakup opaski w autoryzowanym sklepie producenta w serwisie Allegro.pl zaoszczędzi aż 150 zł. Do końca grudnia opaska dostępna będzie w okazyjnej cenie 299 zł, a osoby, które zdecydują się na jej zakup otrzymają w prezencie lekką, sportową koszulkę z szybkoschnącego materiału.

Prezent od serca dla serca

Opaska, oprócz rejestrowania dziennej aktywności, pozwala kontrolować energię organizmu, wiek biologiczny, średnie tętno, a nawet poziom stresu. W jaki sposób? Analizę tych unikalnych funkcji umożliwia zaawansowany monitor pracy serca, który do pomiaru pulsu wykorzystuje technologię EMD, opracowaną przez NASA. Dzięki niej, urządzenie zapewnia dokładniejsze wyniki od spotykanych zwykle w smartwatchach i opaskach fitness sensorach optycznych.

Podaruj bliskim chwilę oddechu

Spośród innych gadżetów tego typu, opaskę wyróżnia funkcja treningu oddechowego, która pozwala pozytywnie wpłynąć na samopoczucie i kondycję organizmu. Po połączeniu opaski ze smartfonem za pomocą specjalnej aplikacji, użytkownik może skorzystać z trzech zestawów ćwiczeń. Pozwalają  one zwiększyć poziom energii, zredukować stres i poprawić jakość snu. Trening jest niezwykle prosty w wykonaniu – wystarczy podążać za wskazówkami na ekranie telefonu, a aplikacja poinformuje, czy ćwiczenia są wykonywane prawidłowo. Jeśli użytkownik odpowiednio nie przykłada się zadań, aplikacja po kilku sekundach udziela odpowiednich wskazówek.

Prezent dla biegacza

Z każdym krokiem bliżej celu

MiVia Essential 350 działa również jako klasyczny monitor aktywności. Mierzy liczbę wykonanych kroków, czas aktywności, dystans, spalone kalorie oraz sen. Jeśli poziom aktywności jest zbyt mały, opaska wysyła sygnał, że czas się ruszyć.

Dokładne dane na temat aktywności można oglądać w postaci czytelnych raportów na ekranie smartfona w ujęciu tygodniowym, miesięcznym oraz rocznym, co ułatwia monitorowanie postępów.

Pozostań w kontakcie

MiVia Essential 350 pozwala być w stałym kontakcie z bliskimi. Opaska wyświetla komunikaty o połączeniach, wiadomościach SMS i powiadomieniach z aplikacji WhatsApp, Facebook Messenger, Skype i Twitter.

Niewątpliwą zaletą opaski jest długi czas pracy baterii na jednym ładowaniu. Dzięki energooszczędnemu standardowi Bluetooth (4.0), w zależności od włączenia lub wyłączenia funkcji powiadomień, urządzenie może pracować od 5 do nawet 15 dni. Ładowanie opaski, przy użyciu dołączonego do zestawu kabla USB z magnetyczną końcówką,  jest wygodne i trwa zaledwie 1,5 godziny.

foto
Autor:Redakcja

Zobacz

Mija dwadzieścia lat od międzynarodowej premiery w londyńskim kinie Odeon Leicester Square filmu Chrisa Columbusa "Harry Potter i kamień filozoficzny". Była to pierwsza filmowa adaptacja szybko rozwijającej się serii o Harrym Potterze autorstwa J.K. Rowling. Machina promocyjna napędzana była przez zwiastuny, zdjęcia i relacje z planu. Działała ona od wielu miesięcy i zbudowała...

Wersow jest siłą i wciąż bije nowe rekordy. Kto jest liderem rankingu Forbesa w kategorii marek osobistych i produktów dla kobiet? Jej zasięg jest imponujący. Ile zarabia Wersow? Stan jej konta rośnie proporcjonalnie do liczby zwolenników, którzy chcą znać jej wzrost, wagę i śledzą jej ruchy w mediach społecznościowych.  Wersow - Kim ona jest? Magazyn Forbes...

Robert Pattinson, najbardziej znany ze swojej przełomowej roli w filmie "Zmierzch" jako wampir Edward Cullen, stał się znany z pracy w niezależnych dramatach i komediach. Choć Pattinson zasłużył na pochwałę za wiele swoich post- "Zmierzchu", to nie wszystkie jego filmy były przebojem krytyków.  Oto każdy film w filmografii Roberta Pattinsona, oceniany przez krytyków...