loader

Weronika Sowa – kim jest zwyciężczyni rankingu Forbesa?

Wersow jest siłą i wciąż bije nowe rekordy. Kto jest liderem rankingu Forbesa w kategorii marek osobistych i produktów dla kobiet? Jej zasięg jest imponujący. Ile zarabia Wersow? Stan jej konta rośnie proporcjonalnie do liczby zwolenników, którzy chcą znać jej wzrost, wagę i śledzą jej ruchy w mediach społecznościowych. 

Wersow - Kim ona jest?

Magazyn Forbes opublikował niedawno ranking najlepszych kobiecych marek osobistych. Wersow jest numerem jeden wśród influencerek w mediach społecznościowych. Kto jest najmłodszą influencerką w Polsce? Zawód YouTubera to zajęcie na wysokim poziomie i lukratywne. Idolka nastolatek, prężnie rozwijająca się bizneswoman i największa gwiazda internetu nie poprzestaje na sukcesie. Wciąż pracuje nad starannie zaplanowaną strategią w mediach społecznościowych. Swoją determinacją i ciężką pracą pokazuje młodym ludziom, że każdy może osiągnąć swoje marzenia. 

Weronika Sowa, według rankingu Forbesa: Nr 1

Ta kobieta liderka personal brandingu od wielu lat ciężko pracuje na swój sukces. Jest aktywna w serwisie YouTube. Wersow regularnie zamieszcza tam różnego rodzaju filmy. Dzieli się z widzami swoimi doświadczeniami z licznych podróży, podejmuje wyzwania, prowadzi Q&A i otwarcie zdradza niektóre ze swoich sekretów. Ma 2,13 mln subskrybentów, a jej filmiki notują szybki przyrost kilkuset tysięcy wyświetleń. 

>>> Weronika Sowa - dowiedz się więcej! <<<

Weronika Sowa i Friz

Wersow i jego Ekipa

Weronika Sowa, znana również jako Wersow, od 2018 roku jest w szczęśliwym związku z Karolem Wiśniewskim, pseudonim Friz. Zazdrosna uważa, że to właśnie słynny influencer sprawił, że stała się natychmiast rozpoznawalna w sieci, ale od tamtej pory ukrywa fakt, że łączy ich szczęśliwa relacja. The Crew to kanał na YouTube, który ma dwóch Youtuberów. To rośnie w popularności każdego dnia i nie jest już grupa przyjaciół. To teraz duża firma biznesowa, która zarabia miliony. Friz i jego ukochana wiedzą, jak zdobyć sławę w sieci, a dzięki swojej pozycji są w stanie kreować nowe trendy i wytyczać kierunki w świecie YouTube. 

Ile wynosi roczna pensja Wersow?

Zarobki Wersow są imponujące, a reklamodawcy chętnie z nią współpracują. Weronika posiada również sklep internetowy i zarabia na tantiemach z YouTube. WERSOW STORE sprzedaje ubrania i akcesoria, które projektuje Weronika. Z samego YouTube Weronika może zarobić około 100 tysięcy złotych miesięcznie. Otrzymuje również wynagrodzenie z instagramowych kolaboracji oraz zyski ze swojego sklepu. Choć trudno oszacować dokładne zarobki Wersow, można ją nazwać młodą milionerką. Wersow spełnia swoje marzenia i zarabia ogromne pieniądze. 

foto
Autor:Redakcja

Zobacz

Mija dwadzieścia lat od międzynarodowej premiery w londyńskim kinie Odeon Leicester Square filmu Chrisa Columbusa "Harry Potter i kamień filozoficzny". Była to pierwsza filmowa adaptacja szybko rozwijającej się serii o Harrym Potterze autorstwa J.K. Rowling. Machina promocyjna napędzana była przez zwiastuny, zdjęcia i relacje z planu. Działała ona od wielu miesięcy i zbudowała...

Robert Pattinson, najbardziej znany ze swojej przełomowej roli w filmie "Zmierzch" jako wampir Edward Cullen, stał się znany z pracy w niezależnych dramatach i komediach. Choć Pattinson zasłużył na pochwałę za wiele swoich post- "Zmierzchu", to nie wszystkie jego filmy były przebojem krytyków.  Oto każdy film w filmografii Roberta Pattinsona, oceniany przez krytyków...

Gdy para poznaje się na własnym ślubie Reality show Ślub od pierwszego wejrzenia cieszy się w Polsce ogromną popularnością. Program został zaadaptowany z zagranicznego formatu i bardzo szybko podbił serca polskiej widowni, która z zapartym tchem ogląda każdy odcinek. Której parze spodoba się życie we dwoje, a która woli powrócić do bycia singlem? Odpowiedzi na te pytania...