loader

Prezent na 30. urodziny dla niej

Trzydzieste urodziny to symboliczna data. Wymagają odpowiedniej oprawy i hucznego świętowania. Mimo przekroczenia kolejnej dekady naszego życia, co dla niektórych bywa trudne do zaakceptowania, należy uświetnić ten dzień odpowiednim prezentem.

Wybierając podarunki, warto ukierunkować na pamiątki. Jest to wyjątkowy dzień, który powinniśmy dobrze zapamiętać. Dzięki personalizowanym prezentom, które na wiele lat pozostaną przy nas, będziemy mogli wspominać tę chwilę, a także osobę, która podarowała nam konkretny przedmiot. Korzystając z kilku praktycznych wskazówek, możemy wybrać upominki oryginalne, odpowiadające charakterowi trzydziestych urodzin.

Symboliczne prezenty

Jak wspomnieliśmy na początku, najlepiej wybierać prezenty, które mają znaczenie symboliczne. Idealna w tej kategorii jest biżuteria. Zakup modnej bransoletki, zawieszki czy kolczyków z pewnością ucieszy jubilatkę. Powinniśmy kierować się przede wszystkim gustem oraz uniwersalnością konkretnej ozdoby, aby pasowała do charakteru i stylu obdarowanej.

Każdy zakład jubilerski oferuje, za dodatkową opłatą, możliwość wygrawerowania na elemencie biżuterii pamiątkowej daty lub innych, spersonalizowanych napisów. Warto skorzystać z tej propozycji, a szybka gotówka umożliwi nam zakup biżuterii i wykonanie pamiątkowego grawera. Prezent z taką dedykacją będzie pamiątką na wiele lat.

Kadr z życia

Poruszając się w kategorii prezentów oryginalnych oraz pamiątkowych, powinniśmy wziąć pod uwagę możliwość zamówienia sesji fotograficznej. Opcji jest wiele, zależą od naszego budżetu, a także kreatywności. Można zdecydować się na zdjęcia portretowe, wykonywane w studio lub też plenerowe. Ciekawym rozwiązaniem natomiast jest reportaż fotograficzny, obrazujący kilka dni z życia bohaterki.

Odpowiednio oprawione zdjęcia staną się ciekawą pamiątką, do której można sięgać wielokrotnie, przypominając sobie piękne momenty z naszego życia. Usługa tego rodzaju to koszt kilkuset złotych, w zależności od rodzaju wybranej sesji. Szybka pożyczka będzie pomocą dla tych osób, które chcą zwiększyć zakres budżetu przeznaczonego na prezent z okazji 30. urodzin.

Coś dla urody

Nie bez znaczenia są tradycyjne, sprawdzające się w każdych okolicznościach, prezenty. Jednym z absolutnych evergreenów są zabiegi dla urody. Odwiedzając renomowany gabinet kosmetyczny, można wykupić voucher obejmujący konkretne pozycje z oferty lub pakiet „open”, który pozwala jubilatce na samodzielne wybranie interesujących ją zabiegów. To prezent, który z pewnością przypadnie do gustu każdej pani.

Jeśli kobieta, którą chcemy obdarować, posiada zdolności manualne i samodzielnie zajmuje się pielęgnacją swojej urody, warto zainwestować w niezbędny sprzęt. Profesjonalny przyrząd do peelingu, zestaw do manicure, czy sprzęt do laserowej depilacji to tylko kilka propozycji. Wybór należy do nas, a zależny jest także od finansów, którymi dysponujemy. Szybka pożyczka pomoże nam zakupić nawet droższe urządzenia, które będą przydatnym prezentem dla świętującej trzydzieste urodziny kobiety.

Przechodzenie w kolejną dekadę swojego życia bywa dla wielu osób trudne do zaakceptowania. Nie warto jednak martwić się rzeczami, na które zupełnie nie mamy wpływu, tylko aprobować rzeczywistość taką, jaka jest. Pomagają w tym z pewnością pamiątkowe prezenty oraz odpowiednia oprawa trzydziestych urodzin, o co powinniśmy zadbać wcześniej, organizując ten dzień w wyjątkowy sposób.

 

Artykuł partnera

foto
Autor:Redakcja

Zobacz

Każdy, kto ma samochód, mocno przeżywa najmniejsze zarysowanie. Jednak nie każda rysa na naszym pojeździe to powód do paniki. Wiele z nich uda nam się zlikwidować za pomocy pasty polerskiej. Co istotne, zarysowań możemy pozbyć się sami i nie będziemy musieli korzystać z usług fachowca. Pasta polerska to niezbędne wyposażenie każdego posiadacza czterech kółek. Pasta polerska...

Biżuteria z diamentami ma wiele zalet. Kamienie są zwykle otoczone metalami szlachetnymi, takimi jak złoto czy białe złoto, dzięki czemu są ponadczasowe i pasują do wielu stylizacji. Zaletą takiej biżuterii jest to, że zachowują swój blask nawet po wielu latach. Poczuj się jak królowa - pierścionki z brylantem Brylanty to kamienie szlachetne, dlatego jubilerzy wykonują z...

Wolny od substancji chemicznych, pozyskiwany z pestek opuncji figowej, jednego z członka rodziny kaktusów, rosnącego w głównej mierze w Ameryce Łacińskiej oraz Maroko. Taki jest właśnie olejek z opuncji figowej. Przez niektórych nazywany również olejkiem z fig indyjskich, czy fig berberyjskich zyskał w dzisiejszych czasach niesamowitą popularność. Wszystko za sprawą zawartych w...