loader

Letnie obniżki cenowe – okazja do wymiany urządzeń elektronicznych

Lato to nie tylko czas urlopów, ale również wyprzedaży, sezonowych obniżek i gorących okazji cenowych. Właśnie dlatego warto rozważyć zakup brakujących urządzeń lub wymianę przestarzałego sprzętu elektronicznego i multimedialnego właśnie w tym okresie.

To dobry czas na zakup telewizora

Letnie okazje cenowe to świetny moment, by rozejrzeć się za nowym odbiornikiem telewizyjnym. Jeśli już od dłuższego czasu się nad tym zastanawiasz, to warto to zrobić właśnie teraz. To szansa na zakup telewizora w dobrej cenie, bez szukania kompromisów w postaci słabszych parametrów.

Wybór telewizora jest nieco trudniejszy niż mogłoby się wydawać, gdyż trzeba nie tylko określić dostępny budżet, ale też zdecydować się na urządzenie o określonych parametrach technicznych. Jedną z najważniejszych kwestii jest już sama wielkość telewizora. Choć dziś panuje moda na jak największe odbiorniki, to w wielu przypadkach odpowiednim wyborem okazuje się telewizor 32-calowy. Odbiornik tej wielkości jest doskonałym wyborem do małych salonów, w których duży telewizor się nie zmieści lub znajdowałby się zbyt blisko miejsca siedzącego.

Decydując się na zakup 32-calowego telewizora warto skupić się na urządzeniach ledowych, a szczególnie na modelach full led z pełnym podświetleniem. Jeśli zdecydujemy się na zakup telewizora tej wielkości, musimy zapomnieć o rozdzielczości 4K, na rzecz rozdzielczości Full HD, ale wciąż niewiele jest filmów i programów, które pozwalałyby na wykorzystanie potencjału 4K. Warto rozważyć wybór modelu smart TV, który będzie mógł być użytkowany także do korzystania z platform VOD oraz z internetu. Więcej na temat wyboru telewizora 32-calowego można znaleźć w poradniku: https://www.morele.net/wiadomosc/telewizor-32-cale-jak-wybrac-ktory-najlepszy/1454/

To dobry czas na zakup małego i dużego AGD

W okresie letnim i wakacyjnym spadają także ceny urządzeń AGD. To dobry moment, by sięgnąć po nową lodówkę, zmywarkę, czajnik lub pralkę. Tak naprawdę dobre oferty cenowe można znaleźć w każdej z tych kategorii oraz w wielu innych działach, ale szczególną uwagę warto zwrócić na:

  • Pralki dobrych marek – pralki w dobrej cenie można znaleźć przez cały rok (kwestia trafienia na dobrą okazję), ale w okresie letnim wydaje się to jeszcze bardziej prawdopodobne. To właśnie latem rozpoczynają się największe wyprzedaże i obniżki sezonowe, dlatego rośnie szansa na zakup markowego urządzenia w dobrej cenie. Jeśli szukamy pralki ładowanej od przodu, która będzie nowoczesna, funkcjonalna i niezawodna, warto zwrócić uwagę na ofertę marki Electrolux, która jest jednym z liderów w tej kategorii. https://www.morele.net/agd/agd-wolnostojace/pralki-ladowane-od-frontu-233/0,0,,,,694,,,,,/1/
  • Piekarniki do zabudowy – jeśli planujemy remont kuchni, warto właśnie teraz rozejrzeć się za nowym piekarnikiem do zabudowy. Latem urządzenia grzewcze, do gotowania i pieczenia są dostępne w atrakcyjnych cenach, więc to okazja do zakupu piekarnika. Warto wybrać model do zabudowy ze względu na lepszą estetykę, nowoczesność oraz możliwość zabudowy pod blatem lub w ergonomicznej, wysokiej szafce.
  • Grille elektryczne – lato to sezon grillowy. Jeśli nie mamy odpowiednich warunków mieszkaniowych lub nie przepadamy za klasycznym rozpalaniem grilla, warto zwrócić uwagę na niedrogie i funkcjonalne grille elektryczne. To urządzenia działające błyskawicznie, które pozwalają przygotować lekkie, grillowane posiłki.
  • Zmywarki – podczas letnich obniżek cenowych nie brak ofert specjalnych na zmywarki. Czasami są to obniżki cen, innym razem darmowy transport lub raty 0%. Warto rozglądać się za dobrymi ofertami, bo zmywarka zdecydowanie ułatwia porządkowanie naczyń po posiłkach.

Kupowanie urządzeń elektronicznych, AGD i RTV warto planować z wyprzedzeniem i wiedzieć, czego się szuka, by w razie potrzeby móc skorzystać z dobrej oferty specjalnej. Jeśli planujemy wymianę urządzeń domowych, to warto rozglądać się za ofertami specjalnymi i obniżkami sezonowymi. Zdarzają się one nie tylko latem, ale w okresie letnim są szczególnie kuszące.

foto
Autor:Redakcja

Zobacz

Fotowoltaika to technologia, która zamienia światło słoneczne na energię elektryczną. Jest to wschodzące odnawialne źródło energii, które ma potencjał zastąpienia paliw kopalnych w każdym sektorze naszej gospodarki. Fotowoltaika to świetny sposób na zmniejszenie śladu węglowego i zaoszczędzenie pieniędzy na rachunkach za energię. Są również...

EHØ to panele 3D, które charakteryzuje funkcjonalność i oryginalne wzornictwo. Drewniane moduły ciekawie prezentują się na ścianie, jednocześnie pełniąc swoją najważniejszą funkcję, jaką jest poprawa właściwości akustycznych pomieszczeń. Wykonane z drewna elementy ścienne cieszą wzrok pomysłową, trójwymiarową teksturą. Panele EHØ chronią również zmysł słuchu...

Akustyka traktująca o powstawaniu, rozprzestrzenianiu się i oddziaływaniu fal dźwiękowych jest najważniejszym kryterium jakości powstałego dźwięku w pomieszczeniu. Dźwięk, który wydobywa się z określonego źródła, w niewielkiej części trafia w linii prostej do elementu odbiorczego. Mówimy wtedy o dźwięku bezpośrednim. Pozostałe części uzyskanego dźwięku ulegają...