loader

Każdy film Roberta Pattinsona był sukcesem

Robert Pattinson, najbardziej znany ze swojej przełomowej roli w filmie "Zmierzch" jako wampir Edward Cullen, stał się znany z pracy w niezależnych dramatach i komediach.

Choć Pattinson zasłużył na pochwałę za wiele swoich post- "Zmierzchu", to nie wszystkie jego filmy były przebojem krytyków. 

Oto każdy film w filmografii Roberta Pattinsona, oceniany przez krytyków na podstawie wyników testów na temat Zgniłych Pomidorów.

Uwaga: Wszystkie wyniki były aktualne w dniu publikacji i mogą ulec zmianie. Filmy bez krytycznych ocen nie zostały uwzględnione.

Najniżej oceniany film Pattinsona to dramat z epoki "Królowej Pustyni" (2017).

Streszczenie: Na podstawie prawdziwej historii "Królowa Pustyni" śledzi Gertrude Bell (Nicole Kidman), która zostawia za sobą życie w Anglii i po drodze podróżuje po Bliskim Wschodzie, tworząc romans z brytyjskim oficerem (Jamesem Franco). 

Robert Pattison pojawił się jako słynny archeolog T.E. Lawrence. 

Pattinson był Salvadorem Dali w "Little Ashes" (2009).

Streszczenie: W dramacie "Małe prochy", w epoce pre-hiszpańskiej wojny domowej zakochali się znany artysta Salvador Dali (Robert Pattinson) i poeta Frederic García Lorca.

Dwaj rewolucjoniści zmagają się z miłością do swojego kraju, gdy zagłębiają się w swoją własną tożsamość. 

Był głównym wampirem Edwardem Cullenem w "Saga o zmierzchu: Breaking Dawn Part 1" (2011).

Streszczenie: Pierwsza część dwuczęściowej adaptacji powieści "Breaking Dawn", "Saga o zmierzchu: Breaking Dawn Part 1" koncentruje się wokół Bella Swan (Kristen Stewart) i Edwarda (Robert Pattinson), gdy przechodzą od weselnej błogości do chaosu.

Kiedy Bella cudem zachodzi w ciążę, jej przyszłe dziecko zapowiada konsekwencje, których nigdy nie mogła się spodziewać. 

A aktorem był Tyler Hawkins w dramacie "Remember Me" (2010).

Streszczenie: W nadchodzącym dramacie "Remember Me" Pattinson zagrał Tylera Hawkinsa, człowieka, który po tragicznej stracie walczy o połączenie z ojcem (Pierce Brosnan).

Znajduje ukojenie w Ally (Emilie de Ravin), ale zewnętrzne wpływy zagrażają przyszłości ich związku. 

W "Bel Ami" (2012) Pattinson zagrał Georgesa Duroya.

Streszczenie: "Bel Ami" to dramat o Georges'u Duroy'u (Pattinson), sprytnym podróżniku, który w latach 90. awansuje w szeregach paryskiego społeczeństwa.

Przechodząc od skrajnej nędzy do środowiska ekstrawaganckiego bogactwa, Duroy zakorzenił się w świecie kłamstw i uwodzenia. 

Zobacz także: „2084” - Paramount stworzy film inspirowany powieścią George’a Orwella

foto
Autor:Redakcja

Zobacz

Gdy para poznaje się na własnym ślubie Reality show Ślub od pierwszego wejrzenia cieszy się w Polsce ogromną popularnością. Program został zaadaptowany z zagranicznego formatu i bardzo szybko podbił serca polskiej widowni, która z zapartym tchem ogląda każdy odcinek. Której parze spodoba się życie we dwoje, a która woli powrócić do bycia singlem? Odpowiedzi na te pytania...

Informacje są dziś towarem – przesyłamy, przetwarzamy i przechowujemy informacje, które mają wartość. Nic więc dziwnego, że powstała definicja społeczeństwa informacyjnego. Jednym z przykładów informacji mogą być wiadomości. Kilkaset lat temu przekazywane były przez gońców i posłańców. Później z zapotrzebowania na informacje powstały gazety, radio, telewizja i...

​ Kabaret to satyryczna forma rozrywki widowiskowej, tworzona przez grupę kilku artystów. W Polsce jego historia sięga ponad stu lat! Nic więc dziwnego, że oglądanie kabaretów sprawia przyjemność Polakom od pokoleń, ponieważ od dawna emitowane są one w polskiej telewizji. Pamiętajmy jednak, że przede wszystkim został on stworzony do oglądania na żywo i brania w nim...