loader

Pobieranie MP3 z Facebooka i Vimeo

Pobieranie filmów z Facebooka


Portale społecznościowe służą użytkownikom do dzielenia się treścią w formie pisanej, audio, a także filmów wideo. Niestety, największy serwis społecznościowy, jakim jest Facebook, nie umożliwia bezpośredniego ściągania filmów na dysk. Irytuje to użytkowników, którzy chcą zapisywać ciekawe nagrania znajomych, filmy instruktażowe, czy informacyjne, których na portalu pojawia się coraz więcej.

Nawet jeśli samodzielnie wrzucisz film na Facebooka, później możesz mieć duże trudności z jego  bezpośrednim pobraniem. SaveToDesktop umożliwia jednak sprawne skonwertowanie i ściągnięcie na dysk każdego filmu zamieszczonego na Facebooku.

Jak ściągnąć film z Facebooka?

Jeśli jakiś film na Facebooku przypadnie ci do gustu i chcesz pobrać go na dysk, powinieneś wykonać kilka prostych czynności. Najpierw najedź kursorem na okno filmu i kliknij prawym przyciskiem myszy. Pojawi się wtedy opcja - „pokaż adres URL filmu”, którą masz wybrać. Następnie wyświetli się link do filmu, który należy skopiować oraz wkleić do konwertera SaveToDesktop w wyznaczonym do tego miejscu. Po chwili zyskasz nieograniczony dostęp do filmu, który pojawi się na Twoim dysku. Jeśli chcesz, możesz również obejrzeć go bezpośrednio z poziomu przeglądarki.

Ściąganie filmów z Vimeo


Głównym konkurentem YouTube jest obecnie Vimeo – serwis umożliwiający darmowe umieszczanie i odtwarzanie wideo. Pomimo iż pod względem popularności portal zdecydowanie ustępuje liderowi, szacuje się, iż z Vimeo korzysta niemal 200 mln ludzi na całym świecie.

Wysoka jakość filmów

Vimeo zyskuje stale nowych użytkowników, którzy cenią sobie wysoką jakość udostępnianych w serwisie filmów. YouTube jest znany z obniżania jakości wrzucanych przez użytkowników plików video. Dla portalu Vimeo najwyższa jakość filmów jest natomiast priorytetem, jeśli więc zależy Ci na zamieszczeniu lub pobraniu filmu w HD, powinieneś zainteresować się tym serwisem.

Jak pobrać filmy z Vimeo?


Podobnie jak YouTube, serwis Vimeo nie umożliwia bezpośredniego pobierania plików. Niemniej jednak, ściągnięcie ulubionego filmu jest bardzo proste. Proces pobierania w przypadku obu portali wygląda bardzo podobnie. Jeśli skopiujesz link do filmu i umieścisz go w konwerterze, SaveToDesktop umożliwi Ci jego ściągniecie na dysk: https://savetodesktop.com/pl/

Jeśli nie chcesz pobierać muzyki to polecamy katalog muzyczny https://mymusiccatalog.com/ w którym odnajdziesz nowe hity wg. twoich preferencji.

 

foto
Autor:Redakcja

Zobacz

Każdy miłośnik dobrego brzmienia wie, jak istotne jest stosowanie odpowiedniego sprzętu, by osiągnąć odpowiedni efekt dźwiękowy. W domowych warunkach trudno o stworzenie znakomitych warunków akustycznych, ale i tak można uzyskać dobre rezultaty, o ile wybierzemy dobrej jakości sprzęt i rozsądnie go ulokujemy. Słuchanie muzyki w domu – jaki sprzęt wybrać? Gdy...

​ Posiadany budżet jest często tym czynnikiem, który mocno ogranicza nasze możliwości zakupu instrumentu muzycznego. Również często warunki lokalowe jakie mamy, też nie pozwalają nam na rozwijanie naszej pasji muzycznej. Posiadany budżet jest często tym czynnikiem, który mocno ogranicza nasze możliwości zakupu instrumentu muzycznego. Również często warunki lokalowe jakie...

  Zamiłowanie do słuchania muzyki nie jest wcale szczególnie niszowym hobby. Wiele osób ceni dobrą muzykę, ma swoje ulubione zespoły i wykonawców. Są jednak tacy ludzie, dla których muzyka jest czymś szczególnie istotnym. Jak wybrać prezent dla takiej osoby? Dobry prezent to prezent dopasowany do zainteresowań obdarowywanej osoby Dla wielu osób konieczność...