loader

Najciekawsze imprezy muzyczne w grudniu – tego nie możesz przegapić

Czy Twoje postanowienie noworoczne na 2019 rok brzmiało „nie pominąć żadnej imprezy, której mogę potem żałować”? Nawet jeśli nie, to końcówka roku to idealny czas, by dobrze podsumować mijające 12 miesięcy i nabrać energii na kolejny rok. Bez trudu pomoże Ci w tym przygotowany przez nas rozkład imprezowy na cały grudzień. Sopot, Opole, a może Poznań?

W każdym z tych miast będzie działo się coś godnego uwagi! Sprawdź imprezy w Twoim mieście na muno.pl.

Na początek – elektronika

Już 7 grudnia publiczność z Opola będzie świadkiem niecodziennego projektu. Unframed to współczesna muzyka elektroniczna, nowoczesna technologia oraz sztuka w różnym wydaniu. Opole jako stolica polskiej piosenki bez wątpienia jest gotowe, by stać się sceną dla nowatorskiego projektu. To doskonała okazja do poszerzenia horyzontów muzycznych. Wyjątkowe wydarzenie wymaga wyjątkowej oprawy, dlatego też dla gości VIP przewidziano atrakcyjny pakiet. Zawiera on nie tylko osobne wejście na imprezę i dostęp do strefy VIP, ale i miejsce parkingowe oraz bezpłatne napoje alkoholowe i bezalkoholowe bez limitu, a także smaczne przekąski.

Smolik/Kev Fox w Poznaniu

W środę 11 grudnia w Auli Artis wystąpi duet wyjątkowy – Smolik/Kev Fox. Trasa The All Saints Tour obejmuje kilka miast, w tym również Poznań. To wyjątkowe tournée cztery lata po debiucie oraz 2 po przemierz EP. Trasa jest podsumowaniem pierwszego krążka oraz epki „Queen of Hearts” i po jej zakończeniu muzycy przystąpią do pracy nad produkcją kolejnego albumu. Queen of Hearts to 4 utwory będące efektem sesji nagraniowej w kultowym studiu Real World Studios w Wielkiej Brytanii. Poznański koncert to okazja, by dać się oczarować nietuzinkowym brzmieniom muzyki elektronicznej i popu.

A może Adriatique?

Duet Adriatique to dwójka wyjątkowych artystów – Adrian Shala oraz Adrian Scheizer, którzy wspólnie funkcjonują na scenie muzycznej od ponad 10 lat. Jeszcze w tym roku szwajcarscy artyści pojawią się w Sopocie, by 14 grudnia zagrać w klubie Sfinks700. Adriatique prywatnie tworzą przyjaciele, którzy wiele wnieśli do nurtu techno i house. Dekada wspólnej pracy to nie tylko niepowtarzalne brzmienia, ale i własna wytwórnia wydawnicza, Siamese. Wspiera ona pracę innych artystów i stawia sobie ambitne cele na kolejne lata. W Sopocie Adriatique będzie uwodzić jednak swoją muzyką. Ścisła współpraca zaowocowała stworzeniem długich, hipnotyzujących setów, które przenoszą słuchaczy do innego wymiaru. Przekona się o tym już wkrótce sopocka publiczność.

One Night in Sopot

Ponownie jesteśmy w Sopocie i w klubie Sfinks700. Kilka dni przed końcem roku – 27 grudnia – odbędzie się tu impreza klubowa z udziałem SNTS. Pozwoli na chwilę przenieść się do brudnego klimatu podziemi berlińskich, gdzie chaos miesza się z poruszającym rytmem techno. Nietuzinkowe podejście sprawia, że jest to artysta wysoce pożądany na scenie klubowej, urzekający i odrobinę niszowy. Impreza z jego udziałem pozwoli najlepiej zakończyć mijający rok.

Artykuł sponsorowany

foto
Autor:Redakcja

Zobacz

Tamara Erickson badała pracę i odkryła, że istnieje sześć ogólnych kategorii pracy. Każda kategoria składa się z różnych typów pracowników, którym zależy na różnych aspektach relacji pomiędzy pracodawcą a pracownikiem. Najlepszym sposobem na zaangażowanie tych zróżnicowanych pracowników jest zaprojektowanie procesu zatrudniania w oparciu o te sześć kategorii. Celem tego...

Polacy uwielbiają festiwale – wielkie imprezy muzyczne zrzeszają młodych i starszych, miłośników rocka i wielbicieli muzyki popularnej, tych, co poszukują muzycznej uczty i tych, którzy chcą się jedynie dobrze bawić. Niezależnie od tego, na jakie wrażenia liczysz, z pewnością znajdziesz dla siebie wydarzenia – zobacz, jakie festiwale czekają nas latem!...

​ Hip Hop, to muzyka którą kochasz i jesteś jej zagorzałym fanem? Czy wiesz, gdzie odbywają się najlepsze koncerty? Jeśli nie to zobacz nasze propozycje. Tym razem miasto Kraków zaskoczy nas wszystkich swoim repertuarem. Luty rozpieszcza propozycjami hip hop-owymi, nie przegap żadnej z nich! MHHF – bardzo miejski festiwal Rozszyfrujmy ten tajemniczy skrót, otóż jest...